Címlap Archívum 2007. Alakulás éve

2007. Alakulás éve

2007 alakulás éve

2007. február 15.

Megfogalmazódik az É-L-E-T Egyesület megalakításának gondolata.

2007. április 3.

Alakuló ülés, alapszabály elfogadása.

2007. április 29-30.

Egyesületi kirándulás Kerekegyházán.Biofarm látogatás.

2007. május 27.

Az alakulóban lévő É-L-E-T Egyesület megszervezi - sok-sok együttműködő szervezettel közösen - a "Vissza a jövőbe" Régiós Családi Napot. A családi nap 2008-ban, már Székesfehérvár társadalmi felelősségvállalási programjának kiemelt rendezvénye. Bővebb információ: www.regioscsaladinap.hu

2007. június 10.

Alapszabály egységes szerkezetű, módosított beadása.

2007. július 27.

Az egyesület jogerősen bejegyzésre kerül.

2007. augusztus 24.

Elkezdődik Székesfehérvár társadalmi felelősségvállalási programjának kidolgozása, a hozzá kapcsolódó internetes oldal (www.fehervarert.hu) tervezése. 2008. február 19-én, Székesfehérvár polgármestere - Magyarországon elsőként - elindítja a Felelősen a közösségért! Felelősen Fehérvárért! elnevezésű városi felelősségi programot.

2007. szeptember 14-16.

Az egyesület európai uniós és csr szakértője, a Fehérvári Zenei Napok rendezvényen óriás európai uniós társasjátékkal segíti a fiatalokat eu-s ismeretek megszerzésében.

2007. október 31.

Halloween ünnepén, az egyesület néhány tagja a tökfaragás praktikáival és a hozzá fűződő szokásokkal ismerteti meg a Pláza előtti térre kilátogatókat.

2007. december 10.

Megkezdődik egy olyan új, középiskolásoknak szóló interaktív foglalkozássorozat kialakítása, amely segíthet a fiataloknak megérteni a társadalmi felelősségvállalás témáját. 2008. április 23-án, az Európai Bizottság anyagi, valamint a Pillar Alapítvány és az Európai Ifjúsági Parlament szakmai támogatásának köszönhetően, Székesfehérvár társadalmi felelősségvállalási programjához kapcsolódóan elindul a 4 alkalmat felölelő interaktív középiskolás program.