É-L-E-T
Egyesület

Friday, February 21, 2020
Deutsch (DE-CH-AT)Hungarian (formal)English (United Kingdom)
Címlap Archívum Hírek 2018. Csatlakozás az e-Bug nevű oktatási programhoz

Csatlakozás az e-Bug nevű oktatási programhoz

There are no translations available.

2018. február  
Székesfehérvár

Az É-L-E-T Egyesület 2018. évben is csatlakozott a Fejér Megyei Kormányhivatal Népegészségügyi Főosztály gyerekeknek szóló e-Bug nevű egészségfejlesztési oktatási programjához, melynek keretében foglalkoznak a személyi higiéné (kéz- és légúti higiéné), a szexuális egészség, a védőoltások és a felelősségteljes antibiotikum-használat témaköreivel.  Ezzel kapcsolatban a Főosztály szakemberei iskolákban, valamint a NAPRAFORGÓ városi Napközis Táborban használták a következő, az Egyesült által, összesen 31.275,- Ft értékben vásárolt és átadott terméket/eszközt:
3 db DBUVC200M Deb UV-aktív krém   
Az átadott floureszkáló krém kb. 1800  gyerek helyes kézmosásra való oktatására elegendő.
A program a 2016. évi SZJA 1%-ból valósult meg.