É-L-E-T
Egyesület

kedd, március 26, 2019
Deutsch (DE-CH-AT)Hungarian (formal)English (United Kingdom)
Címlap Archívum Hírek 2017. Csatlakozás az e-Bug nevű oktatási programhoz

Csatlakozás az e-Bug nevű oktatási programhoz

2017. június.
Székesfehérvár

Az É-L-E-T Egyesület 2017. évben is csatlakozott a Fejér Megyei Kormányhivatal Népegészségügyi Főosztály gyerekeknek szóló e-Bug nevű egészségfejlesztési oktatási programjához, melynek keretében foglalkoznak a személyi higiéné (kéz- és légúti higiéné), a szexuális egészség, a védőoltások és a felelősségteljes antibiotikum-használat témaköreivel.  Ezzel kapcsolatban a Főosztály szakemberei iskolákban, valamint a NAPRAFORGÓ városi Napközis Táborban használták a következő, az Egyesült által, összesen 21.485,- Ft értékben vásárolt és átadott terméket/eszközt:
2 db DBUVC200M Deb UV-aktív krém 200 ml.
Az átadott fluoreszkáló krém kb. 1200 gyerek helyes kézmosásra való oktatására elegendő.
A program a 2015. évi SZJA 1%-ból valósult meg.