É-L-E-T
Egyesület

Monday, November 18, 2019
Deutsch (DE-CH-AT)Hungarian (formal)English (United Kingdom)
Címlap Archívum Hírek 2016 Csatlakozás az e-Bug nevű oktatási programhoz

Csatlakozás az e-Bug nevű oktatási programhoz

There are no translations available.

2016. júniustól

Székesfehérvár

Az É-L-E-T Egyesület csatlakozott a Fejér Megyei Kormányhivatal Népegészségügyi Főosztály gyerekeknek szóló e-Bug nevű egészségfejlesztési oktatási porgramjához, melynek keretében foglalkoznak a személyi higiéné (kéz- és léguti higiéné), a szexuális egészség, a védőoltások és a felelősségteljes antibiotikum használat témakörével. Ezzel kapcsolatban a Főosztály szakemberei iskolákban, valamint a NAPRAFORGÓ városi Napközis Táborban használják a következő, az Egyesület által, összesen 11.710,- Ft értékben vásárolt és átadott eszközöket:

DBUVC200M Deb UV-aktív krém 200 ml

Az átadott fluoreszkáló krém kb. 600 gyerek helyes kézmosásra való oktatására elegendő.

A program a 2014. évi SZJA 1 %-ból valósult meg.