É-L-E-T
Egyesület

Friday, December 06, 2019
Deutsch (DE-CH-AT)Hungarian (formal)English (United Kingdom)
Címlap Címlap Kezdeményezéseink “Vissza a jövőbe” Régiós Családi Nap

 “Vissza a jövőbe” Régiós Családi Nap

There are no translations available.

A hagyományteremtő szándékú kezdeményezés hátterében az egyesület, Székesfehérvár polgármestere, valamint a város és a régió civil szervezetei által képviselt és kiemelkedően fontosnak ítélt értékek húzódtak, mint a feltétel nélküli szeretet, egészségünk megóvása, környezetünk védelme, az esélyegyenlőség megteremtése, egymás kritika nélküli elfogadása és önmagunk kiteljesítése. A 2007. és 2008. évben megtartott rendezvényünkkel hangsúlyozni kívántuk a család és a közösség személyiségformáló szerepének fontosságát, kapcsolódva ez által a május 15-ei nemzetközi családi naphoz.   A rendezvény sikeréhez hasznos ötleteikkel, észrevételeikkel nem csak a város és a régió civil szervezetei, hanem helyi vállalkozások és magánszemélyek is nagyban hozzájárultak. 
Bővebb információ: www.regioscsaladinap.hu