É-L-E-T
Egyesület

Friday, December 06, 2019
Deutsch (DE-CH-AT)Hungarian (formal)English (United Kingdom)
Címlap Címlap Kezdeményezéseink Fehérvárért Tehetségpont® (2010-)

Fehérvárért Tehetségpont® (2010-)

There are no translations available.

Egyesületünk tagjai hisznek abban, hogy a település élete, fejlődése szempontjából valamennyi lakója kortól és nemtől függetlenül értéket képvisel, valamennyi ember tehetséges, mindössze nem kap teret és támogatást értékeinek és tehetségének a bemutatására, vagy éppen fejlesztésére. Nem szeretnénk leszűkíteni egy tehetségformára a tevékenységünket. Hitünk szerint a tehetség megnyilvánulhat mozgásban, szociális képességekben, művészeti adottságokban vagy éppen átlagon felüli intellektusban. Célkitűzéseink között szerepel a meglévő tehetségpontok regionális szintű összefogása, aktív hálózattá fejlesztése, újabb tehetségpontok kialakítása a Közép-dunántúli Régióban, illetve hangsúlyosnak tartjuk a téma minél szélesebb körű publicitását, társadalmasítását, ezáltal támogatók bevonását. Tevékenységünkben több tehetségterületre fókuszálunk.
Bővebb információ: http://geniuszportal.hu/